Проекти

Центр Режисованої фільмотерапії та фільмотренінгу

Більше інформації та анонси за посиланням: https://www.facebook.com/groups/2079344612299195/

Додати коментар

ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ: ПІДВОДИМО ПІДСУМКИ

Ось і настав час підводити підсумки. Завершуючи пізнання секретів командної співпраці та лідерства, яке тривало протягом останніх двох тренінгових занять, Аліна Цимбалюк, керівниця проекту «Творча майстерня «СkTm» та учні Черкаського професійного автодорожнього ліцею зустрілися 26 квітня 2017 року на заключному тренінгу з розвитку комунікативних вмінь, де говорили про досягнення та здобутки кожного з учасників протягом участі у проекті, ділилися враженнями про позитивні зміни, які відбулися у їхньому учнівському колективі, вправлялися в ефективній комунікації та самопрезентації.

А 29 квітня 2017 року на базі ЧМДГО «Експериментальний творчий центр» відбувся фінальний захід проекту – День відкритих дверей «Творчої майстерні «СkTm», де була представлена виставка творчих доробок як учасників Творчої майстерні, так і керівників майстер-класів та вихованців «Експериментального творчого центру». Окрім виставки гості та учасники проекту взяли участь у майстер-класі «Мандала: від особистісного до професійного». Керівник майстер-класу – Наталія Калашник, практичний психолог, розповіла про історію та різновиди мандал, а присутні отримали можливість сплести свою особисту неповторну мандалу.

За підсумками проекту Черкаський професійний автодорожній ліцей отримав Сертифікат учасника проекту «Творча майстерня «СkTm», заступник директора та психологиня ліцею, а також найактивніші волонтери проекту – подяки за особистий творчий внесок в реалізацію проекту та сприяння розвитку креативних здібностей і вмінь в учнівської молоді. А учні – учасники проекту – отримали найцінніший подарунок: знання, вміння та навички, які сприятимуть у подальшому розвитку в учнівської молоді соціально важливих компетенцій.

Фотоемоції заключних заходів проекту в альбомах за посиланнями:

https://www.facebook.com/pg/ecc25.07.2003/photos/?tab=album&album_id=629975180540654

 

https://www.facebook.com/pg/ecc25.07.2003/photos/?tab=album&album_id=629991547205684

 

 

…Проект завершено. Але робота над саморозвитком продовжується. Як і співпраця «Експериментального творчого центру» з усіма бажаючими! Отже, до нових зустрічей!!!

 

 

Проект «Творча майстерня «СkTm» за підтримки Українського Жіночого Фонду.

                                                                  

Додати коментар

ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ: КОМАНДНИЙ ПІДХІД

Після відпочинку під час новорічних свят та зимових канікул учні Черкаського професійного автодорожнього ліцею продовжили навчання в «Творчій майстерні «СkTm». Два заняття, що проходили у формі тренінгу, були присвячені питанням конфлікту в житті людини, розвитку вмінь конструктивного вирішення конфліктних ситуацій та формуванню продуктивної команди однолітків. Разом із учнями участь у тренінгах брала і психологиня Черкаського професійного автодорожнього ліцею – ось такою дружньою командою і проходили абетку творчого вирішення конфліктів як міжособистісних, так і групових.

Трохи фотоемоцій https://www.facebook.com/pg/ecc25.07.2003/photos/?tab=album&album_id=607131656158340 

Розвиток креативного мислення продовжили на майстер-класі «Мистецтво кусудами» (техніка модульного оригамі).

 … Ось так непомітно сплинув час, наразі триває підготовка до заключного заходу проекту – виставки творчих доробків учасників Творчої майстерні в рамках Днів відкритих дверей в «Експериментальному творчому центрі», який плануємо провести 29 квітня. Окрім виставки на гостей чекатимуть креативні майстер-класи, благодійна «Щаслива лотерея» на підтримку вихованців Черкаського обласного Будинку малюка, настільні соціальні та психологічні ігри, та інші цікавинки. Програма заходу буде повідомлена додатково. Приєднуватися можуть усі бажаючі!

 

А поки що учасники Творчої майстерні з нетерпінням чекають наступної творчої зустрічі з керівником проекту Аліною Цимбалюк, адже вона, як завжди, приготувала для них креативний майстер-клас…. Який саме? Триматимемо це поки що у секреті J

 

 

Проект «Творча майстерня «СkTm» реалізується «Експериментальним творчим центром» за підтримки Українського Жіночого Фонду.

 

                                                                  

Додати коментар

АРТ-ТЕРАПІЯ: МОДУЛЬ № 2

18-19 березня 2017 року

у м. Черкаси на базі ЧМДГО "Експериментальний творчий центр" відбудуться ОЧНІ заняття за програмою другого модуля навчального теоретико-супервізійного проекту "Арт-терапія: теорія та практика консультування".

Нагадуємо, що ще є можливість приєднатися до навчальної групи, пройшовши до 10 березня 2017 року (включно) обов'язкову ОНЛАЙН-РЕЄСТРАЦІЮ за посиланням https://goo.gl/forms/2Zr3t4YfWSkv8AVv2

Після онлайн-реєстрації Ви отримаєте логістичний лист з додатковою інформацією.

Поспішайте! Максимальна кількість учасників, які ще можуть приєднатися до навчальної групи – 5 осіб!

По завершенню навчання (загальна тривалість 1-1,5 року) учасники отримають свідоцтво про проходження курсів підвищення кваліфікації державного зразка.

Більше інформації про навчальну програму на сайті Центру.

 

Щоб отримати відповіді на додаткові запитання - відправте лист на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Додати коментар

АРТ-ТЕРАПІЯ: ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА КОНСУЛЬТУВАННЯ

Більше інформації за посиланням https://www.facebook.com/ecc25.07.2003/posts/582410525297120

Додати коментар