Тренінговий центр Тетяни Войцях "Простір для саморозвитку та підвищення кваліфікації"

Святкова зустріч Клубу "Серйозна гра"

30 червня 2013 року відбудеться святкове виїзне засідання Клубу соціальної гри «Серйозна гра»

 

Запрошуємо відсвяткувати День молоді, День настільних ігор, День молодіжних та дитячих громадських організацій разом з Клубом соціальної гри "Серйозна гра". В Програмі святкової зустрічі: настільні соціальні ігри "Рожеві окуляри" та "Стоп насильству", завдяки яким ви зможете перевірити та поповнити свої знання щодо прав людини та шляхів запобігання торгівлі людьми та насильству.

Одночасно ви зможете взяти участь в інформаційній акції: "Я молодий! Я маю право знати!".

Найменші учасники також матимуть змогу пограти у цікаві настільні ігри.

Місце проведення зустрічі: парк ім. 50-річчя Жовтневої Революції (зупинка «Перша міська лікарня»), лавочки навпроти ланцюгової каруселі.

 

Час проведення заходу: 15:00- 17:00.

Запрошуємо приєднатися до Дня настільних ігор-2013!

30 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ НАСТІЛЬНИХ ІГОР 2013

За ініціативи Асоціації Клубів Настільних Ігор (АКНІ) День настільних ігор-2013 проводиться 30 червня (остання неділя місяця) з 12.00 до 18.00 (рамки приблизні - точний час проведення вибирається організаторами події на місцях).

 

У Черкасах до святкування Дня настільних ігор приєднується Клуб соціальної гри "Серйозна гра". Про місце і час проведення заходу буде повідомлено додатково на сайті у розділах "Серйозна гра" та "Заходи", а також у групах ЧМДГО "Експериментальний творчий центр" за посиланнями: http://vk.com/club51174283https://www.facebook.com/groups/500989506625626/http://www.odnoklassniki.ru/yeksperime

Традиція проведення Міжнародного дня настільних ігор закладена АКНІ у червні 2012 року, коли відкритий день настільних ігор підтримали більше 36 клубів Росії і України. Остання неділя червня кожного року стало своєрідним професійним святом Клубів настільних ігор.

Основна мета заходу: популяризація настільних ігор серед населення.

Основна ІДЕЯ: «Настільні ігри це здоров'я і здоров'я!».

Основна АУДИТОРІЯ: люди, незнайомі з настільними іграми, в основному сімейні пари з дітьми і молоді люди студентського віку.

МІСЦЕ проведення І ФОРМАТ: при гарній погоді це може бути ігротека на відкритому повітрі (відкриті майданчики, парки, алеї, стадіони, площі тощо). У разі поганої погоди: ігротека в громадських місцях під дахом (ТРЦ, кафе, бібліотеки, будинки культури тощо).

ІГРИ, відповідні для вищевказаної цільової аудиторії:

Для відкритих майданчиків: філери «Дикі джунглі», «Барабашка» і т.д.); ігри для компанії: «Еліас», «Крокодили», «Рісумеі», «Капелюхи» і т.д.); абстрактні гри: « Баусак »,« Цаар »,« Двонн »,« Зертс »,« інш »,« Пункт »,« ТСУР »,« Блокус »,« Квіркл »,« Індженіус »,« Рек »,« Пентаго мультиплеер »,« Коридори »і т.д.), а також« Каркассон »,« Вежа »(« Дженга »), мініатюрки, і т.д.

Для приміщень під дахом: практично будь-які настільні ігри, але з прицілом на людей, незнайомих з світом сучасних настільних ігор.

Підбір місця проведення, формату та списку ігор залишаються на розсуд клубів, що взяли на себе відповідальність за проведення заходу.

Настійно рекомендується уникати безлюдних місць, і місць за межею міста.

Детальна інформація на сайті АКНІ: http://aknir.org/?AspxAutoDetectCookieSupport=1