ЗНАТИ, ЩОБ ЗАХИСТИТИ! ЗНАТИ, ЩОБ ЗАХИСТИТИСЯ!

AddThis Social Bookmark Button

Розпочався новий навчальний рік. Тому своєї актуальності знову набувають усі питання, пов’язані зі створенням безпечного середовища як в закладі освіти, так і в родинному колі.

З метою формування/розвитку умінь та компетентностей протидії насильству

ГО “ЛА Страда-Україна” продовжує проведення серії онлайн занять «Протидія та реагування на випадки насильства над дітьми в умовах дистанційного навчання в період COVID-19». Досвід першого етапу проєкту та відгуки як фахівців, так і учнів та учениць, які вже брали участь у вебінарах протягом травня-червня 2020 року, доводить: своєчасно, важливо, ефективно, має результат.

Запрошуємо до участі у вебінарах як педагогічних працівників, так здобувачів освіти. Участь БЕЗКОШТОВНА.

Мета онлайн заходів: опрацювати з педагогічними працівниками, учнями та ученицями алгоритми виявлення та реагування на випадки насильства над дітьми, з особливою увагою до домашнього насильства в умовах дистанційного навчання в період поширення коронавірусної інфекції COVID-19 та заходів уряду по подоланню COVID-19 в Україні.

Питання, що будуть розглядатися:

Що таке насильство? Як воно може проявлятися вдома?

Особливості домашнього насильства в умовах карантину.

Як діяти в ситуації домашнього насильства в умовах карантину (для здобувачів освіти)

Ідентифікація та самоідентифікація випадків насильства щодо дітей під час освітнього процесу в умовах дистанційного навчання (для педагогічних працівників).

Алгоритми реагування педагогічних працівників та перенаправлення дітей, постраждалих від насильства під час освітнього процесу в умовах дистанційного навчання (для педагогічних працівників).

Діяльність Національної дитячої «гарячої» лінії.

Як підтримувати свій емоційний стан в умовах дистанційного навчання/ Психоемоційна адаптація дітей в умовах дистанційного навчання.

Що діти та молодь мають знати про COVID-19. Роль молоді у подоланні пандемії та підтримці позитивного духу громади.

Методичне забезпечення заходу: ліфлети, роздатковий матеріал з посібника «Запобігання та протидія насильству над дітьми: діяльність закладів освіти», інфографіки.

За результатами заняття та анкети зворотного зв’язку педагогічні працівники (учасники вебінара) отримають сертифікати від ГО “Ла Страда-Україна”.

Посилання для реєстрації педагогічних працівників

https://forms.gle/W32HdXJfhoMMDp9S6

Посилання для реєстрації учнів та учениць віком 12-18 років:

https://forms.gle/hRbDktfngxNk7jSU6

Онлайн заняття проводяться в рамках проєкта «Протидія та реагування на випадки насильства над дітьми в умовах дистанційного навчання в період поширення коронавірусної інфекції COVID-19 та заходів уряду по подоланню COVID-19 в Україні», який здійснюється ГО “Ла Страда-Україна” та Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ).

Долучайтеся до онлайн заходів та сприяйте участі у них учнів та учениць! Адже, хто володіє інформацією — той захищений та зможе допомогти іншим!