Наші консультації

Корисні та практичні матеріали від ГО "Ла Страда-Україна"

 Увага!

 Корисне та цікаве для батьків, педагогів(-нь) та дітей з тематики протидії насильству над дітьми.

 ГО “Ла Страда-Україна” презентує серію ліфлетів "Як уберегти дитину від насильства?"

 Тут ви знайдете практичні рекомендації про те, як розпізнати прояви насильства, домашнього насильства, булінгу стосовно дитини, як діяти в подібних ситуаціях та до кого можна і треба звертатися по допомогу.

 Тож скоріше завантажуйте ліфлети для ознайомлення за посиланням: https://cutt.ly/lyPXMPe

 Публікації були створені за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках проєкту «Створення механізму протидії булінгу та насильству у закладах освіти», який здійснюється ГО «Ла Страда-Україна» та Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Додати коментар Додати коментар

Вітаємо з Днем сім'ї!

Міжнародний день сім’ї
Міжнародний день сім’ї встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році і відзначається щорічно 15 травня. Встановлення цього дня покликане звернути увагу громадськості різних країн на численні проблеми сім’ї. На думку Генерального секретаря ООН Кофі Аннана, коли зневажаються основні права однієї сім’ї - єдність всієї людської сім’ї, членами якої вони є, перебуває під загрозою.
Будучи одним із основних інститутів суспільства, першою сходинкою соціалізації людини, сім’я розвивається та видозмінюється разом із навколишнім світом, по-своєму реагуючи на вимоги часу, відповідаючи на громадські потреби і сама формує їх.
Сім’я як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу!
У всі часи по відношенню держави, а також по становищу сім’ї в суспільстві судили про розвиток країни. Це тому, що щасливий союз сім’ї і держави - необхідна запорука процвітання і добробуту її громадян.
З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона - джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, то, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Благополуччя родини - ось мірило розвитку і прогресу країни.
Додати коментар Додати коментар

Новини від Національної дитячої "гарячої лінії"

На превеликий жаль, Національна дитяча "гаряча лінія" Центру "Ла Страда-Україна" тепер прийматиме дзвінки протягом 8 годин на день замість 10.

     

Від 19 лютого 2013 року, Національна дитяча "гаряча лінія" 0 800 500 225 працюватиме:

  • по будням: з 10:00 до 19:00
  • по суботах (без змін): з 10:00 до 15:00

     Незмінно на лінії можна буде й надалі отримувати безкоштовні психологічні, юридичні та інформаційні консультації.      Причиною вимушених коректур у функціонуванні лінії стали форс-мажорні складнощі з фінансовою підтримкою. Проте спостерігаючи, як зростає кількість телефонних звернень від дітей та дорослих з різних дитячих питань, щодня вислуховуючи подяки та прохання подзвонити ще раз, Центр не припинятиме роботи лінії, яка наразі працює завдяки ентузіазму фахівців організації.      Станом на сьогодні з моменту відкриття (2 січня 2013 року) на Національній дитячій відповіли вже на 3 873 (!!!) дзвінки, з яких 3 548 - від дітей.

 
Джерело:

http://www.la-strada.org.ua/ucp_mod_news_list_show_355.html

Додати коментар Додати коментар