Клуб соціальної гри "Серйозна гра"

AddThis Social Bookmark Button

Історія створення Клубу соціальної гри "Серйозна гра"

 

Клуб соціальної гри "Серйозна гра" є одним із проектів Черкаської міської дитячої громадської організації "Експериментальний творчий центр" (далі - Центр). Автор та керівник проекту - Тетяна Войцях, Голова Центру, методист обласного центру практичної психології та соціальної роботи Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників, соціальний педагог-правник. 

Діяльність Клубу спрямована на попередження та профілактику негативних соціальних явищ, зокрема в освітньому та молодіжному середовищі, на формування життєво важливих компетентностей і цінностей, і в першу чергу цінності самого життя, стійких моделей безпечної поведінки та розуміння Прав Людини.

 

Чому ми пропонуємо вам грати в соціальні ігри?

 

Гра - найдавніший і найдоступніший інструмент формування моделей поведінки у дитини, а також корекції поведінки підлітків, молоді та інколи навіть і дорослих. Гра також сприяє формуванню життєво важливих цінностей, вмінь, навичок та компетенцій, дозволяє на особистісному рівні усвідомити загрози різних соціальних "хвороб" та важливість їх попередження та/чи подолання.

 

Як будуть проходити засідання Клубу?

Засідання Клубу будуть проходити у різному форматі.

Зокрема планується проведення тематичних засідань, присвячених конкретним соціальним проблемам, які становлять або можуть становити загрозу життю і здоров'ю людини, спричиняють або можуть спричинити порушення прав людини. Такі засідання складатимуться з трьох частин: інформаційної, безпосередньо ігрової та рефлексивної.

Плануються також засідання Клубу із застосуванням різних ігрових зон - розвивальних, корекційних, логічних тощо, під час яких учасники зможуть вільно обрати для себе ігровий простір.

Окремим напрямом діяльності Клубу передбачається навчання батьків та педагогічних працівників методиці застосування ігрових технологій у роботі з дітьми.

 

Коли і де будуть проходить засідання Клубу?

Засідання Клубу проходять кожну третю суботу місяця з 14:00 до 18:00.

Місце проведення: вул. Смілянська, 113/2, цокольний поверх (приміщення Центру).

Про позапланові - святкові або виїзні - засідання Клубу будемо повідомляти додатково на сайті та у групах Центру за посиланнями: 

https://www.facebook.com/groups/500989506625626/

http://vk.com/club51174283

http://www.odnoklassniki.ru/yeksperime