Тренінговий центр Тетяни Войцях "Простір для саморозвитку та підвищення кваліфікації"

Клуб соціальної гри "Серйозна гра"

AddThis Social Bookmark Button

Історія створення Клубу соціальної гри "Серйозна гра"

 

Клуб соціальної гри "Серйозна гра" є одним із проектів Черкаської міської дитячої громадської організації "Експериментальний творчий центр" (далі - Центр). Автор та керівник проекту - Тетяна Войцях, Голова Центру, методист обласного центру практичної психології та соціальної роботи Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників, соціальний педагог-правник. 

Діяльність Клубу спрямована на попередження та профілактику негативних соціальних явищ, зокрема в освітньому та молодіжному середовищі, на формування життєво важливих компетентностей і цінностей, і в першу чергу цінності самого життя, стійких моделей безпечної поведінки та розуміння Прав Людини.

 

Чому ми пропонуємо вам грати в соціальні ігри?

 

Гра - найдавніший і найдоступніший інструмент формування моделей поведінки у дитини, а також корекції поведінки підлітків, молоді та інколи навіть і дорослих. Гра також сприяє формуванню життєво важливих цінностей, вмінь, навичок та компетенцій, дозволяє на особистісному рівні усвідомити загрози різних соціальних "хвороб" та важливість їх попередження та/чи подолання.

 

Як будуть проходити засідання Клубу?

Засідання Клубу будуть проходити у різному форматі.

Зокрема планується проведення тематичних засідань, присвячених конкретним соціальним проблемам, які становлять або можуть становити загрозу життю і здоров'ю людини, спричиняють або можуть спричинити порушення прав людини. Такі засідання складатимуться з трьох частин: інформаційної, безпосередньо ігрової та рефлексивної.

Плануються також засідання Клубу із застосуванням різних ігрових зон - розвивальних, корекційних, логічних тощо, під час яких учасники зможуть вільно обрати для себе ігровий простір.

Окремим напрямом діяльності Клубу передбачається навчання батьків та педагогічних працівників методиці застосування ігрових технологій у роботі з дітьми.

 

Коли і де будуть проходить засідання Клубу?

Засідання Клубу проходять кожну третю суботу місяця з 14:00 до 18:00.

Місце проведення: вул. Смілянська, 113/2, цокольний поверх (приміщення Центру).

Про позапланові - святкові або виїзні - засідання Клубу будемо повідомляти додатково на сайті та у групах Центру за посиланнями: 

https://www.facebook.com/groups/500989506625626/

http://vk.com/club51174283

http://www.odnoklassniki.ru/yeksperime