ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ: ПІДВОДИМО ПІДСУМКИ

AddThis Social Bookmark Button

Ось і настав час підводити підсумки. Завершуючи пізнання секретів командної співпраці та лідерства, яке тривало протягом останніх двох тренінгових занять, Аліна Цимбалюк, керівниця проекту «Творча майстерня «СkTm» та учні Черкаського професійного автодорожнього ліцею зустрілися 26 квітня 2017 року на заключному тренінгу з розвитку комунікативних вмінь, де говорили про досягнення та здобутки кожного з учасників протягом участі у проекті, ділилися враженнями про позитивні зміни, які відбулися у їхньому учнівському колективі, вправлялися в ефективній комунікації та самопрезентації.

А 29 квітня 2017 року на базі ЧМДГО «Експериментальний творчий центр» відбувся фінальний захід проекту – День відкритих дверей «Творчої майстерні «СkTm», де була представлена виставка творчих доробок як учасників Творчої майстерні, так і керівників майстер-класів та вихованців «Експериментального творчого центру». Окрім виставки гості та учасники проекту взяли участь у майстер-класі «Мандала: від особистісного до професійного». Керівник майстер-класу – Наталія Калашник, практичний психолог, розповіла про історію та різновиди мандал, а присутні отримали можливість сплести свою особисту неповторну мандалу.

За підсумками проекту Черкаський професійний автодорожній ліцей отримав Сертифікат учасника проекту «Творча майстерня «СkTm», заступник директора та психологиня ліцею, а також найактивніші волонтери проекту – подяки за особистий творчий внесок в реалізацію проекту та сприяння розвитку креативних здібностей і вмінь в учнівської молоді. А учні – учасники проекту – отримали найцінніший подарунок: знання, вміння та навички, які сприятимуть у подальшому розвитку в учнівської молоді соціально важливих компетенцій.

Фотоемоції заключних заходів проекту в альбомах за посиланнями:

https://www.facebook.com/pg/ecc25.07.2003/photos/?tab=album&album_id=629975180540654

 

https://www.facebook.com/pg/ecc25.07.2003/photos/?tab=album&album_id=629991547205684

 

 

…Проект завершено. Але робота над саморозвитком продовжується. Як і співпраця «Експериментального творчого центру» з усіма бажаючими! Отже, до нових зустрічей!!!

 

 

Проект «Творча майстерня «СkTm» за підтримки Українського Жіночого Фонду.