Тренінговий центр Тетяни Войцях "Простір для саморозвитку та підвищення кваліфікації"

Клуб "Цікаві зустрічі"

ТРАДИЦІЙНА ОСІННЯ ЗУСТРІЧ ІЗ СТУДЕНТАМИ

Традиційна осіння зустріч із студентами

 

Зустрічі із студентами Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького стали вже доброю традицією. Одного осіннього вечора до нас у гості завітали студенти І курсу, що навчаються за спеціальністю «Соціальна робота», під керівництвом викладача-куратора Демиденко Тетяни Миколаївни. Провели Круглий стіл «Відновні практики в діяльності громадської організації», під час якого студенти познайомилися з основними напрямами діяльності ЧМДГО «Експериментальний творчий центр», зокрема з проектами, що реалізує Центр в освітньому та громадському просторі за підтримки Громадської організації «Ла Страда – Україна», Українського фонду «Благополуччя дітей», Українського жіночого фонду» та інших партнерських організацій. Почули про особливості медіації як процедури примирення. Повправлялися в роботі із профілактичною соціальною грою «Рожеві окуляри» та з арт-терапевтичними методиками. На завершення провели тематичне Коло «Мої життєві цінності» та поділилися враженнями і особистісними відкриттями в процесі роботи над собою.

 

До нових зустрічей!

 

Світлини зустрічі за посиланням:

 https://www.facebook.com/pg/ecc25.07.2003/photos/?tab=album&album_id=717777408427097

 

 

Додати коментар Додати коментар

СОНЯЧНИЙ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

19 березня 2016 року напередодні Всесвітнього Дня людини із синдромом Дауна, який відзначається щорічно 21 березня, Черкаська міська дитяча громадська організація «Експериментальний творчий центр» зустрічала гостей - «сонячних дітей» (дітей із синдромом Дауна) та їхніх батьків, а також волонтерів та партнерів, які долучилися до проведення Дня відкритих дверей.

У спільній творчості найменших учасників свята (від 9 місяців) та дорослих було створене "Дерево унікальності" (пальчикове малювання). Для цього спеціально були виготовлені безпечні фарби із харчових матеріалів.

На майстер-класі "Метелики" старші діти разом з батьками під керівництвом волонтерки Валентини Войцях (студентка ЧНУ імені Богдана Хмельницького) вчилися робити із звичайної пластикової пляшки авторські прикраси. Щиро дякуємо за придбання фарб (гуаш, акрилові) для майстер-класу нашим особливим гостям свята - міжнародним волонтерам Олександру Титаренку (засновник і керівник БО "Українська гуманітарна ініціатива") та Еліот Рассел (Лондон). А також черкащанці Лілії, яка придбала  і подарувала канцтовари для проведення творчих майстер-класів (ватман, клей, альбоми, пензлики, скотч), але не захотіла називати своє прізвище.

Усі бажаючі гості свята під керівництвом Тетяни Войцях (керівник "Експериментального творчого центру") виготовили для себе у подарунок авторські листівки на пасхальну тему. Щиро дякуємо Олександру Дмитровичу Балачій (ФОП) за партнерську підтримку майстер-класу у вигляді тканини, яка була використана для виготовлення пасхальних кошиків на листівках. 

Веселу і цікаву розважальну ігрову програму провели з дітьми клоуни-волонтери "Центру допомоги армії", під час якої вони отримали у подарунок м"які іграшки, зібрані у громаді міста волонтеркою Ларисою Устроєвою. 

Продовжилося свято дружнім чаюванням із смаколиками, щирим спілкуванням та обміном враженнями між дітьми і дорослими. І ніякі мовні бар"єри нам не завадили, щоб зрозуміти один одного.

Активними учасниками свята, а також організаторами його благодійної інформаційної підтримки стали представники Черкаського Соціального телебачення TV100 Вадим Павленко (директор) та Роман Showenko (журналіст, відео оператор).

Дякуємо за підтримку в організації свята Оксані Заболотній та Людмилі Лютій (ГО "Сонячні діти Черкащини"). Солодкий стіл допомогли організувати нам Олена Лєнська, Оксана Циганок та міжнародні волонтери Олександр і Ерік.

День відкритих дверей став справжнім святом творчості, щирості, посмішок і доброзичливості. ми зробили ще один крок до подолання стереотипів суспільства щодо "сонячних дітей".  Вони і справді світлі душею і серцем і дуже потребують розуміння і підтримки.

І хоча свято завершилося, але воно поклало початок співпраці із батьками особливих дітей на шляху входження "сонячних" хлопчиків і дівчаток до життя у суспільстві на рівних з іншими.  Ми завжди раді бачити їх у нашому Центрі. 

То ж - до нових зустрічей!!!

Фотоемоції - тут: https://drive.google.com/folderview?id=0BybKg9_l9odNZGx3NlBvMUV2ajQ&usp=sharing

 

Додати коментар Додати коментар

Запрошуємо 19 березня на День відкритих дверей

19 березня 2016 року (субота) з нагоди Всесвітнього Дня людини із синдромом Дауна, який відзначається щорічно 21 березня, Черкаська міська дитяча громадська організація «Експериментальний творчий центр» – неприбуткова організація – проводить «День відкритих дверей» для «сонячних дітей» (дітей із синдромом Дауна) та їхніх батьків.

У програмі благодійного творчого заходу: творчі майстер-класи «Метелики» та «Пасхальна листівка», а також розважальна ігрова програма та чаювання із смаколиками. Очікуємо гостей віком від 1-го року J - найменші зможуть разом із мамами повправлятися у пальчиковому малюванні.

Щиро дякуємо Олександру Дмитровичу Балачій (ФОП) за партнерську підтримку заходу у вигляді матеріалів (тканина, поролон) для проведення майстер-класів та Вадиму Павленку (соціальне телебачення TV100) за згоду надати благодійну інформаційну підтримку. Будемо вдячні іншим партнерам за підтримку у вигляді смаколиків для діток віком від 1 до 15 років або канцтоварів для проведення майстер-класів з образотворчого мистецтва (аплікація, малювання) та хенд-мейд (вироби з пластику).

Запрошуємо усіх бажаючих разом із «сонячними дітьми» взяти участь у творчому заході та допомогти зламати стереотипи суспільства щодо цих дітей. Адже вони дуже відкриті до спілкування, щирі, творчі і доброзичливі.

 

Початок проведення заходу – о 10:00 за адресою м. Черкаси, вул. Смілянська, 113/2 (приміщення Центру). Час проведення майстер-класів: 10:10 – 10:50.

 

Додати коментар Додати коментар

ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ!

                                 

12грудня 2015 року 

З 11:00 до 17:00 

 

        Запрошуємо на

 

День Відкритих Дверей!!!

На Вас очікує :

 «Щаслива лотерея » (протягом дня)

 

 Майстер-класи: «Мавпочка — символ 2016 року» (орігамі); «Новорічний привіт» (хенд-мейд)       1 група — з 11.00 до 13.00

               2 група — з 15.00 до 17.00

 

Тренінгове заняття для батьків «Культура статевих відносин: вчимося говорити про це з дітьми» (з 11.00 до 14.00)

 

 Майстер-клас з гри на гавайських гітарах «Привіт із літа»(з 14.00 до 15.00)

 

 Ігровий майданчик (протягом дня)

 

Боді-арт(протягом дня)

 

 Благодійна акція-ярмарок «Подаруй тепло свого серця»(протягом дня)

 

Та інші цікавинки!!! J

 

 

СВЯТО  НАБЛИЖАЄТЬСЯ!!!

 

Наша адреса:

м. Черкаси, вул. Смілянська, 113/2

 

(район залізничного вокзалу) 

 

чекаємо на зустріч з вами!!! 

 

 

Додати коментар Додати коментар

"ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ ТВОРЧИЙ ЦЕНТР": ТУТ ЗБУВАЮТЬСЯ МРІЇ...

Повір у себе і свої сили - тоді повірять й інші, і самі Небеса будуть дарувати підтримку твоїм задумам. 

Не кажи "треба зробити" - а зроби. 

Прагни - і ти досягнеш! 

Найменші успіхи - це кроки до великої перемоги. 

Творчість - це шлях, це ЖИТТЯ. 

 

Не приховуйте свої таланти та здібності! Приєднуйтесь до нашого "Експериментального творчого центру"! 

 

Ми прагнемо, щоб мрії наших вихованців збувалися...

 

 Відеосюжет про наш Центр за посиланням:

 

 http://www.youtube.com/watch?v=7WcXSCzgLUE

 

Додати коментар Додати коментар