Про нас

AddThis Social Bookmark Button
Тетяна Войцях
Голова Центру, соціальний педагог-правник, (063)3180800, (098)7473980
Наталія Мисан
менеджер Центру, практичний психолог, (093)7982910
Сергій Войцях
менеджер Центру по роботі з молоддю, соціальний працівник
Марина Саранчук
арт-директор Центру, дизайнер

 

Черкаська міська дитяча громадська організація «Експериментальний творчий центр» створена у травні 2003 року (протокол №1 установчих зборів від 12.05.2003 р.). Дата проведення державної реєстрації – 25.07.2003 року.

ЧМДГО «Експериментальний творчий центр» (надалі – Центр) створена для реалізації аматорської, культурної, освітньої та науково-методичної діяльності. Метою діяльності Центру є задоволення та захист законних соціальних, освітніх, творчих, вікових, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів та об’єднання зусиль для сприяння естетичному вихованню дітей та молоді.

Головними завданнями Центру є:

- сприяння консолідації зусиль своїх членів для широкого ефективного використання наявних потенційних можливостей в галузі естетичного виховання дітей та молоді;

- сприяння в здійсненні заходів, спрямованих на підвищення рівня естетичного виховання дітей та молоді;

- сприяння в здійсненні заходів, спрямованих на створення умов для всебічного розвитку індивідуальних творчих можливостей дитини, зростання духовного та естетичного виховання молоді.

Для досягнення визначеної мети та реалізації поставлених завдань Центр в порядку, встановленому чинним законодавством, самостійно та у співпраці з іншими дитячими та молодіжними організаціями, а також установами та закладами освіти Черкаської області бере участь в організації та проведенні мистецьких заходів, конкурсів, фестивалів, концертів, організовує інформаційно-просвітницьку роботу та проводить тренінгові заняття з дітьми та підлітками в оздоровчих літніх таборах, здійснює реалізацію мистецьких та соціальних проектів та інших заходів для дітей та молоді.