Тренінговий центр Тетяни Войцях "Простір для саморозвитку та підвищення кваліфікації"

СОНЯЧНИЙ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

AddThis Social Bookmark Button

19 березня 2016 року напередодні Всесвітнього Дня людини із синдромом Дауна, який відзначається щорічно 21 березня, Черкаська міська дитяча громадська організація «Експериментальний творчий центр» зустрічала гостей - «сонячних дітей» (дітей із синдромом Дауна) та їхніх батьків, а також волонтерів та партнерів, які долучилися до проведення Дня відкритих дверей.

У спільній творчості найменших учасників свята (від 9 місяців) та дорослих було створене "Дерево унікальності" (пальчикове малювання). Для цього спеціально були виготовлені безпечні фарби із харчових матеріалів.

На майстер-класі "Метелики" старші діти разом з батьками під керівництвом волонтерки Валентини Войцях (студентка ЧНУ імені Богдана Хмельницького) вчилися робити із звичайної пластикової пляшки авторські прикраси. Щиро дякуємо за придбання фарб (гуаш, акрилові) для майстер-класу нашим особливим гостям свята - міжнародним волонтерам Олександру Титаренку (засновник і керівник БО "Українська гуманітарна ініціатива") та Еліот Рассел (Лондон). А також черкащанці Лілії, яка придбала  і подарувала канцтовари для проведення творчих майстер-класів (ватман, клей, альбоми, пензлики, скотч), але не захотіла називати своє прізвище.

Усі бажаючі гості свята під керівництвом Тетяни Войцях (керівник "Експериментального творчого центру") виготовили для себе у подарунок авторські листівки на пасхальну тему. Щиро дякуємо Олександру Дмитровичу Балачій (ФОП) за партнерську підтримку майстер-класу у вигляді тканини, яка була використана для виготовлення пасхальних кошиків на листівках. 

Веселу і цікаву розважальну ігрову програму провели з дітьми клоуни-волонтери "Центру допомоги армії", під час якої вони отримали у подарунок м"які іграшки, зібрані у громаді міста волонтеркою Ларисою Устроєвою. 

Продовжилося свято дружнім чаюванням із смаколиками, щирим спілкуванням та обміном враженнями між дітьми і дорослими. І ніякі мовні бар"єри нам не завадили, щоб зрозуміти один одного.

Активними учасниками свята, а також організаторами його благодійної інформаційної підтримки стали представники Черкаського Соціального телебачення TV100 Вадим Павленко (директор) та Роман Showenko (журналіст, відео оператор).

Дякуємо за підтримку в організації свята Оксані Заболотній та Людмилі Лютій (ГО "Сонячні діти Черкащини"). Солодкий стіл допомогли організувати нам Олена Лєнська, Оксана Циганок та міжнародні волонтери Олександр і Ерік.

День відкритих дверей став справжнім святом творчості, щирості, посмішок і доброзичливості. ми зробили ще один крок до подолання стереотипів суспільства щодо "сонячних дітей".  Вони і справді світлі душею і серцем і дуже потребують розуміння і підтримки.

І хоча свято завершилося, але воно поклало початок співпраці із батьками особливих дітей на шляху входження "сонячних" хлопчиків і дівчаток до життя у суспільстві на рівних з іншими.  Ми завжди раді бачити їх у нашому Центрі. 

То ж - до нових зустрічей!!!

Фотоемоції - тут: https://drive.google.com/folderview?id=0BybKg9_l9odNZGx3NlBvMUV2ajQ&usp=sharing