Тренінговий центр Тетяни Войцях "Простір для саморозвитку та підвищення кваліфікації"

Запрошуємо 19 березня на День відкритих дверей

AddThis Social Bookmark Button

19 березня 2016 року (субота) з нагоди Всесвітнього Дня людини із синдромом Дауна, який відзначається щорічно 21 березня, Черкаська міська дитяча громадська організація «Експериментальний творчий центр» – неприбуткова організація – проводить «День відкритих дверей» для «сонячних дітей» (дітей із синдромом Дауна) та їхніх батьків.

У програмі благодійного творчого заходу: творчі майстер-класи «Метелики» та «Пасхальна листівка», а також розважальна ігрова програма та чаювання із смаколиками. Очікуємо гостей віком від 1-го року J - найменші зможуть разом із мамами повправлятися у пальчиковому малюванні.

Щиро дякуємо Олександру Дмитровичу Балачій (ФОП) за партнерську підтримку заходу у вигляді матеріалів (тканина, поролон) для проведення майстер-класів та Вадиму Павленку (соціальне телебачення TV100) за згоду надати благодійну інформаційну підтримку. Будемо вдячні іншим партнерам за підтримку у вигляді смаколиків для діток віком від 1 до 15 років або канцтоварів для проведення майстер-класів з образотворчого мистецтва (аплікація, малювання) та хенд-мейд (вироби з пластику).

Запрошуємо усіх бажаючих разом із «сонячними дітьми» взяти участь у творчому заході та допомогти зламати стереотипи суспільства щодо цих дітей. Адже вони дуже відкриті до спілкування, щирі, творчі і доброзичливі.

 

Початок проведення заходу – о 10:00 за адресою м. Черкаси, вул. Смілянська, 113/2 (приміщення Центру). Час проведення майстер-класів: 10:10 – 10:50.