Запрошуємо приєднатися до Дня настільних ігор-2013!

AddThis Social Bookmark Button

30 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ НАСТІЛЬНИХ ІГОР 2013

За ініціативи Асоціації Клубів Настільних Ігор (АКНІ) День настільних ігор-2013 проводиться 30 червня (остання неділя місяця) з 12.00 до 18.00 (рамки приблизні - точний час проведення вибирається організаторами події на місцях).

 

У Черкасах до святкування Дня настільних ігор приєднується Клуб соціальної гри "Серйозна гра". Про місце і час проведення заходу буде повідомлено додатково на сайті у розділах "Серйозна гра" та "Заходи", а також у групах ЧМДГО "Експериментальний творчий центр" за посиланнями: http://vk.com/club51174283https://www.facebook.com/groups/500989506625626/http://www.odnoklassniki.ru/yeksperime

Традиція проведення Міжнародного дня настільних ігор закладена АКНІ у червні 2012 року, коли відкритий день настільних ігор підтримали більше 36 клубів Росії і України. Остання неділя червня кожного року стало своєрідним професійним святом Клубів настільних ігор.

Основна мета заходу: популяризація настільних ігор серед населення.

Основна ІДЕЯ: «Настільні ігри це здоров'я і здоров'я!».

Основна АУДИТОРІЯ: люди, незнайомі з настільними іграми, в основному сімейні пари з дітьми і молоді люди студентського віку.

МІСЦЕ проведення І ФОРМАТ: при гарній погоді це може бути ігротека на відкритому повітрі (відкриті майданчики, парки, алеї, стадіони, площі тощо). У разі поганої погоди: ігротека в громадських місцях під дахом (ТРЦ, кафе, бібліотеки, будинки культури тощо).

ІГРИ, відповідні для вищевказаної цільової аудиторії:

Для відкритих майданчиків: філери «Дикі джунглі», «Барабашка» і т.д.); ігри для компанії: «Еліас», «Крокодили», «Рісумеі», «Капелюхи» і т.д.); абстрактні гри: « Баусак »,« Цаар »,« Двонн »,« Зертс »,« інш »,« Пункт »,« ТСУР »,« Блокус »,« Квіркл »,« Індженіус »,« Рек »,« Пентаго мультиплеер »,« Коридори »і т.д.), а також« Каркассон »,« Вежа »(« Дженга »), мініатюрки, і т.д.

Для приміщень під дахом: практично будь-які настільні ігри, але з прицілом на людей, незнайомих з світом сучасних настільних ігор.

Підбір місця проведення, формату та списку ігор залишаються на розсуд клубів, що взяли на себе відповідальність за проведення заходу.

Настійно рекомендується уникати безлюдних місць, і місць за межею міста.

Детальна інформація на сайті АКНІ: http://aknir.org/?AspxAutoDetectCookieSupport=1