Тренінговий центр Тетяни Войцях "Простір для саморозвитку та підвищення кваліфікації"

ПАЗЛИ СТОСУНКІВ: АРТ-ТЕРАПЕВТИЧНИЙ СЕМІНАР

AddThis Social Bookmark Button

ВГО «Арт-терапевтична асоціація»

запрошує на терапевтичний семінар

 

«ПАЗЛИ СТОСУНКІВ»

 

Так повелося з віками, що стосунки між партнерами мають багато ритуалів та правил, які слід дотримуватися. Але світ не стоїть на місці, змінюються часи, змінюються манери життя та змінюються люди. Правила хтось корегує під себе, хтось створює нові, а комусь важко змиритися з потребою у змінах. Якими ми бачимо наші стосунки, про які мріємо і які маємо, залежить від багатьох факторів. Як навчитися бути у стосунках, як почути партнера та стати парою, які стадії проживає пара, щоб досягти гармонії? На ці та інші питання ми з вами будемо шукати відповідь на терапевтичному семінарі.

Пазли наших уявлень, мрій та реалій будуть сплітатися у візерунок стосунків, надій та сподівань. Усвідомлене розуміння внутрішніх процесів формування яких дозволить віднайти той шлях, що оптимально відповідає бажанням та можливостям кожного з пари. Як стати відповідальним та виваженим, як порозумітися та почути, як поважати й кохати? Багато питань, ще більше варіантів відповідей. А от яка з них буде про Вас – головне завдання даного семінару.

Чому пазли? Тому що кожна деталь має своє місце, тому що результат є довготривалим процесом, тому що з безлічі варіантів ми обираємо саме цей формат, саме цього партнера й складаємо пазли наших стосунків.

На терапевтичному семінарі учасники за допомогою авторських арт-технік зможуть зрозуміти основні правила формування власних стосунків, навчитися чути та бути почутим іншим, формувати та вміти підтримувати й розвивати свої стосунки, будувати їх на принципах поваги, гідності й любові.

До участі запрошуються всі, кому цікаво дослідити та скласти пазли власних стосунків, навчитися бути відповідальним за себе у парі та вміти спиратися на ресурси відносин у своєму житті.

ВедучаПлетка Ольга Тарасівна, арт-терапевт, казкотерапевт, співробітник Інституту соціальної та політичної психології НАПН України, член ВГО «Арт-терапевтична асоціація», член Ради ВГО «Українська асоціація транзактних аналітиків», член Ради правління Національної психологічної асоціації України.

 

 

Дата проведення: 19 липня 2017 року

 

Місце проведення: м. Черкаси, вул. Смілянська, 113/2 , приміщення «Експериментального творчого центру»

 

Час: з 9.30 до 17.00 (з короткими перервами на кава-паузи та на обід)

 

Сертифікат ВГО “Арт-терапевтична асоціація”

 

УВАГА! Кількість місць обмежена (16 осіб)

 

 

Обов’язкова попередня он-лайн реєстрація

та умови участі за посиланням 

https://goo.gl/forms/dIailf331ri6sGkB3 

Дедлайн реєстрації 15 липня 2017 року (включно)