ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ: КОМАНДНИЙ ПІДХІД

AddThis Social Bookmark Button

Після відпочинку під час новорічних свят та зимових канікул учні Черкаського професійного автодорожнього ліцею продовжили навчання в «Творчій майстерні «СkTm». Два заняття, що проходили у формі тренінгу, були присвячені питанням конфлікту в житті людини, розвитку вмінь конструктивного вирішення конфліктних ситуацій та формуванню продуктивної команди однолітків. Разом із учнями участь у тренінгах брала і психологиня Черкаського професійного автодорожнього ліцею – ось такою дружньою командою і проходили абетку творчого вирішення конфліктів як міжособистісних, так і групових.

Трохи фотоемоцій https://www.facebook.com/pg/ecc25.07.2003/photos/?tab=album&album_id=607131656158340 

Розвиток креативного мислення продовжили на майстер-класі «Мистецтво кусудами» (техніка модульного оригамі).

 … Ось так непомітно сплинув час, наразі триває підготовка до заключного заходу проекту – виставки творчих доробків учасників Творчої майстерні в рамках Днів відкритих дверей в «Експериментальному творчому центрі», який плануємо провести 29 квітня. Окрім виставки на гостей чекатимуть креативні майстер-класи, благодійна «Щаслива лотерея» на підтримку вихованців Черкаського обласного Будинку малюка, настільні соціальні та психологічні ігри, та інші цікавинки. Програма заходу буде повідомлена додатково. Приєднуватися можуть усі бажаючі!

 

А поки що учасники Творчої майстерні з нетерпінням чекають наступної творчої зустрічі з керівником проекту Аліною Цимбалюк, адже вона, як завжди, приготувала для них креативний майстер-клас…. Який саме? Триматимемо це поки що у секреті J

 

 

Проект «Творча майстерня «СkTm» реалізується «Експериментальним творчим центром» за підтримки Українського Жіночого Фонду.