ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ: ПЕРШІ КРЕАТИВНІ КРОКИ

AddThis Social Bookmark Button

Після завершення організаційного етапу проекту (підписання угоди про співпрацю, погодження режиму роботи, проведення вхідного анкетування та визначення інтересів учнів ліцею у творчому та особистісному саморозвитку) розпочалося навчання учнів Черкаського професійного автодорожнього ліцею в «Творчій майстерні «СkTm».

Перші креативні кроки зроблено на занятті з використанням елементів ізотерапії. Працюючи з фарбами, створюючи неповторні творчі відображення власного внутрішнього світу говорили про стрес (адже скоро розпочнеться сесія), про його негативні наслідки та про можливості їх попередження або подолання, а також про те, що стрес – це повсякденне явище у житті людини, адже може виникати й від радісних подій. То ж варто навчитися саморегуляції емоційного стану, зокрема у процесі творчості, що є одним із способів для зняття емоційної і психічної напруги.

Розійшлися з радісними емоціями та з першими успіхами на творчій ниві J Трохи фото https://www.facebook.com/pg/ecc25.07.2003/photos/?tab=album&album_id=607004479504391

 

 

Проект реалізується «Експериментальним творчим центром» за підтримки Українського Жіночого Фонду.