НАВЧАННЯ У ТРЕНІНГОВОМУ ТАБОРІ ТРИВАЄ

AddThis Social Bookmark Button

Завершив роботу ще один Тренінговий табір для фахівців освітньої та соціальної сфери, який цього разу об'єднав різновікову та міжвідомчу професійну команду, у складі якої були студенти і викладачі ВНЗ, представники Державної служби надзвичайних ситуацій, директор школи, практичні психологи та соціальні педагоги навчальних закладів і соціальних служб, керівники структурних підрозділів інституту післядипломної освіти, юрисконсульт Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, керівники психологічних служб районів/міст, фахівці громадських організацій. Карта Тренінгового табору 11-15 липня 2016 року охопила Черкаську (Черкаси, Сміла, Золотоноша, Умань), Харківську, Полтавську, Луганську та Кіровоградську області. Особливого колориту групі додали тренерки з Харкова Руслана та Ольга.

Кожна група - унікальна і неповторна. Цього разу робота групи проходила під знаком Всесвіту Описание: https://www.facebook.com/images/emoji.php/v6/f4c/1/16/1f642.png:) Описание: https://www.facebook.com/images/emoji.php/v6/f57/1/16/1f609.png;) Таки так - Всесвіт нас чує.

.... І знову на завершення в центрі кола з'явилися троянди...... То ж до нових зустрічей!

.... А Містер Краб в оточенні неперевершених подарунків від групи і Всесвіту, чекає вже наступних гостей..... (проект "Тренінговий табір для фахівців освітньої та соціальної сфери" ЧМДГО "Експериментальний творчий центр" реалізує за підтримки Українського жіночого фонду та у партнерстві з ГО "Центр "Ла Страда - Україна").

 

.....Трохи фотоспогадів за посиланням https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=10207298070592528&id=1307941696