ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПЕРШОГО ДВОДЕННОГО ТРЕНІНГОВОГО ТАБОРУ

AddThis Social Bookmark Button

16-17 квітня 2016 року на базі ЧМДГО «Експериментальний творчий центр» відбувся перший дводенний Тренінговий табір для фахівців освітньої та соціальної сфери в рамках проекту за підтримки Українського жіночого фонду. Участь у навчальних сесіях взяли соціальні працівники Смілянського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, соціальні педагоги, практичні психологи навчальних закладів Черкаси, Монастирища, Корсунь-Шевченківського, Золотоноші, Пальмири (Золотоніський р-н), Краковця (Львівська обл., кордон із Польщею), студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, психолог Черкаського слідчого ізолятора, представники громадських організацій із Комсомольська (Полтавська обл.), Львова та Рівне. Протягом двох днів тренери Марина Матвійчук та Тетяна Войцях підвищували рівень професійної компетенції учасників Тренінгового табору з таких тем, як: «Основи тренерської діяльності», «Основи медіаграмотності фахівців освітньої та соціальної сфери», «Методи та технології соціально-психологічного супроводу осіб, які пережили психотравмуючу подію».

Вдало підібраний навчально-методичний матеріал та практичні вправи сприяли ефективній роботі групи, особистісному та професійному зростанню кожного з учасників, про що свідчать їх відгуки. Два дні, які були сповнені досвідом, молодістю, щирістю, жагою до знань, палкими дискусіями, професійністю, яскравими емоціями, креативністю, створили умови для мультидисциплінарної командної роботи – освіта, соціальна сфера, бізнес, медицина, юриспруденція, пенітенціарна система, громадський сектор гармонійно доповнювали тренінг унікальним досвідом кожної професійної сфери і сприяли позитивній динаміці групи.

 

Трохи вражень від учасників:

 

«Пролетіли два дні тренінгового табору. Приємне спілкування, нові друзі, гарячі дискусії, дуже багато такої необхідної для подальшої роботи інформації. Дякую всім колегам за ці два дні. Мені було дуже приємно з вами працювати. Не можу не згадати наших тренерів Войцях Тетяну та Матвійчук Марину. Безсонні ночі, переживання, гори підготовленого матеріалу... Але як класно все у вас вийшло. ДЯКУЮ!»

Валерій Курятник, соціальний педагог Пальмирської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Золотоніський р-н Черкаської обл.

 

«16-17 квітня 2016 року у м. Черкаси була чудова можливість відвідати 2-денний Тренінговий табір для фахівців освітньої та соціальної сфери, організований на базі Черкаської міської дитячої громадської організації "Експериментальний творчий центр" за сприяння Міжнародного благодійного фонду "Український жіночий фонд". Здобуті навички і знання обов’язково будуть корисними для майбутньої діяльності Громадської організації «Єдність». Дякую тренерам: Тетяні Войцях та Марині Матвійчук і учасникам групи за гарні вихідні!»

Людмила Воробей, ГО Громадська організація "Рівненська федерація малого та середнього бізнесу "Єдність", м. Рівне

«Комусь вихідні і відпочинок, а мені чудова можливість поповнитися корисними знаннями та опанувати нові теми. Пройшла 2-денний Тренінговий табір для фахівців освітньої та соціальної сфери, організований на базі Черкаської міської дитячої громадської організації "Експериментальний творчий центр" за сприяння Міжнародного благодійного фонду "Український жіночий фонд". Дякую тренеркам Тетяні Войцях та Марині Матвійчук за такий продуктивний тренінг»

Валентина Третяк, педагог-організатор Новодмитрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Золотоніський р-н

 

Фотоемоції тут:

https://drive.google.com/folderview?id=0B3zEJWCz7wKZNEljeHBHWnlqNTg&usp=sharing

 

У травні планується проведення чергового дводенного Тренінгового табору за цією ж програмою.

 

Слідкуйте за анонсами!

 

 

Проект «Тренінговий табір для фахівців освітньої та соціальної сфери» реалізується за підтримки Українського жіночого фонду.