ПРОЕКТ "Тренінговий табір для фахівців освітньої та соціальної сфери"

AddThis Social Bookmark Button

Запрошуємо фахівців соціальної та педагогічної сфери

до участі у проекті

"Тренінговий табір для фахівців освітньої та соціальної сфери"

 

Останні роки, на тлі соціально-політичних подій, що розгортаються у країні, стали своєрідним випробовуванням для спеціалістів психологічної служби системи освіти та працівників ЦСССДМЧеркаської області на професійність, гнучкість у виборі форм, методів, технологій роботи з різними цільовими групами та зумовили необхідність пошуку шляхів та нових форм підвищення компетентності щодо надання первинної психологічної допомоги, здійснення цільового соціально-педагогічного і психологічного супроводу дітей та осіб, які є особливо вразливими до соціальних викликів сьогодення.

У відповідь на сучасні виклики до професійності фахівців, які здійснюють психологічний, соціально-педагогічний та соціальний супровід особам та сім’ям соціально вразливих категорій ЧМДГО «Експериментальний творчий центр» за підтримки Українського жіночого фонду розпочинає проект «Тренінговий табір для фахівців освітньої та соціальної сфери».

Тривалість проекту: квітень – липень 2016 року

Мета тренінгового табору: сформувати у спеціалістів психологічної служби навчальних закладів та спеціалістів і фахівців Центрів соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Черкаської області професійні вміння та навички роботи з особами, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні.

У рамках проекту передбачено проведення двох дводенних тренінгів (квітень, травень) та чотири заїзди у п’ятиденний Тренінговий табір (червень-липень).

Проект «Тренінговий табір для фахівців освітньої та соціальної сфери» реалізується в рамках ініціативи «Зміцнення миру та толерантності в громадах» за фінансової підтримки Міжнародного благодійного фонду «Український жіночий фонд».

Учасники забезпечуються методичними матеріалами, канцтоварами. Усі учасники, які успішно пройдуть навчання, по завершенню отримають сертифікат.

Приходьте до «Експериментального творчого центру» - і досвідчені тренери допоможуть вам знайти відповіді на запитання, що є такими важливими для надання ефективної фахової допомоги, самодопомоги та налагодження порозуміння у громаді.

Увага! Кількість місць обмежена!

 

Слідкуйте за анонсами

 

та вчасно подавайте заявку на участь у проекті!