РОЗПОЧАВСЯ ІІ (ДРУГИЙ) ЕТАП КОНКУРСУ – ОНЛАЙН ГОЛОСУВАННЯ

AddThis Social Bookmark Button

13 лютого 2016 року Оргкомітет та Журі Обласного Конкурсу інформаційно-профілактичної соціальної реклами-2016 «Вчимося вирішувати конфлікти» підбили підсумки І (відбіркового) туру, який з урахуванням тривалого карантину в навчальних закладах Черкаської області та звернень потенційних учасників Конкурсу і керівників творчих учнівських проектів  рішенням Оргкомітету було подовжено до 12 лютого 2016 року.

З 13 лютого 2016 року припинено прийняття онлайн анкет-заявок для участі у Конкурсі

Станом на 00.00 год. 13.02.2016 р. на Конкурс було подано 22 заявки, з них 14 індивідуальних та 8 колективних авторів, за двома тематичними напрямами «Відеореклама» (9 індивідуальних та 7 колективних) та «Друкована реклама (5 індивідуальних та 1 колективна). До участі у ІІ турі (онлайн голосування) допущено 21 творчий проект, які відповідають тематиці та критеріям відбору, визначених у Положенні про Конкурс. Одна робота не допущена до Конкурсу через невідповідність тематиці Конкурсу.

Список учасників, допущених до ІІ туру.  https://drive.google.com/file/d/0BybKg9_l9odNUXJWTEZWX040Tlk/view?usp=sharing

З 14 по 17 лютого 2016 відкрито онлайн голосування за конкурсні роботи на офіційній Інтернет-сторінці Конкурсу https://plus.google.com/u/0/collection/Qpe9LB.

Роботи учасників розміщені під реєстраційними номерами, де цифра означає номер за черговістю подання онлайн заявки, позначки «Інд» - індивідуальний учасник, «К» - колективний учасник, «Д» - «Друкована реклама», «В» - «Відеореклама».

Щоб проголосувати за конкурсну роботу, яка вам сподобалася, необхідно поставити +1 цій публікації (активна кнопка під конкурсною роботою). Будьте уважні! Повторне натискання кнопки +1 однією і тією ж особою анулює попереднє голосування і поставлений вами бал не буде зараховано!

Онлайн голосування припиняється в 00.00 год. 18 лютого 2016 року. За результатами голосування буде обрано два переможці (по одному в тематичних напрямах) у додатковій номінації «Вибір громади». Також результати онлайн голосування будуть враховані Журі при остаточному визначенні переможців Конкурсу.

 

Запрошуємо взяти активну участь

у визначенні переможців Конкурсу!!!

 

 

З повагою, Оргкомітет та Журі Конкурсу.