ПРОЙШОВШИ ШЛЯХ НАРОДЖЕННЯ МЕТЕЛИКА

AddThis Social Bookmark Button

За вікном – хурделиця і мороз…. А у теплому і затишному приміщенні Експериментального творчого центру 3 грудня народилися нові ….. метелики J Адже саме у цей день в рамках програми «Простір для саморозвитку» Євген Сурело (Дніпропетровська область), сертифікований фахівець по роботі з метафоричними асоціативними картками та психологічними іграми провів тренінг «Від гусениці до метелика» (автор Ніка Вернікова). Учасники тренінгу мали змогу пройти шлях народження метелика, проаналізувати власні можливості, отримати відповідь на питання «А чи любите ви свій страх?», виявити перешкоди, що стають на шляху здійснення мрій, та прийти до, можливо, несподіваного висновку, що одна з найголовніших перешкод – це наша невпевненість у власних можливостях! В процесі тренінгу були використані такі техніки як: арт-терапія, казкотерапія, кінотерапія, медитація, а також Метафоричні Асоціативні Картки, тілесні вправи та інші цікавинки.

Вразили слова однієї із учасниць: «Мені здається, що несправедливо образили гусінь – адже без неї не було би й метелика. Ось і виходить, що гусениця – це ресурс, початкова сходинка до краси майбутнього метелика»…..

І ось одностайний висновок учасників після 5-годинної роботи групи: для людини, яка дійсно прагне чогось досягти – немає нічого неможливого! Дякуємо усім учасника за активну та плідну роботу! А також за теплі та конструктивні відгуки! Вони – найкраща розповідь про тренінг!

 

«Дякую за тренінг. Отримавши цю інформацію, дійсно розумієш, що більшість у житті залежить від тебе самого, тому що потрібно бути впевненим у собі, ставити цілі, заручитися підтримкою і йти до мети. Потрібно кожен день розцінювати як можливість для себе: бути краще, удосконалюватись і просто жити!!! В житті не має нічого неможливого, головне бажання»

Більше відгуків за посиланням  https://www.facebook.com/groups/500989506625626/permalink/1270060983051804/

І побажання від тренера Євгена Сурело: «Бажаю усім нам міцних, але таких райдужних крил, як у метеликів з колоди МАК «Шлях метелика».

 

 

До нових зустрічей!

 

Нагадуємо, що триває реєстрація на другу групу тренінгу «Від гусениці до метелика», який відбудеться 24 грудня з 10:00 у приміщенні Експериментального творчого центру (вул. Смілянська, 113/2). ОНЛАЙН-РЕЄСТРАЦІЯ https://goo.gl/forms/KVRtzY9xkpT4M8J72 триває до 21 грудня (включно). КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА.