23 січня 2016 року запрошуємо на тренінгове заняття «Навчіть дитину захищатися»

AddThis Social Bookmark Button

Оголошується набір на друге тренінгове заняття для фахівців та батьків в рамках навчальної програми «Простір для саморозвитку»

 

 

Дата проведення: 23 січня 2016 року (субота)

Час проведення: 12:00 – 16:00

Тема тренінгу: «Навчіть дитину захищатися»

Анонс змісту заняття:

Сексуальне насильство над дітьми - прихована проблема. За результатами міжнародних та національних досліджень (зокрема, за даними Ради Європи), кожна п'ята дитина страждає від різних форм сексуального насильства. У 70-85% випадків сексуальних зловживань щодо дітей злочинець є знайомою для дитини людиною.

У випадку, коли агресор – близький родич, дитина може не розповідати про насильство, допоки не стане дорослою. А може не розповісти ніколи. Проте сексуальне насильство над дитиною є серйозним порушенням її прав та може мати довготривалі і руйнівні наслідки на все життя. Крім того, діти не можуть самостійно стримати виконавців сексуального злочину. І це ми, дорослі, повинні знати, як слід діяти, коли підозрюємо, що дитину використовують із сексуальною метою, і яким чином попередити сексуальні зловживання дитиною.

З якого віку потрібно вчити дитину безпеці у стосунках з дорослими? Які ситуації та сигнали у поведінці дитини повинні викликати тривогу дорослої людини? Як навчити дитину захищатися?

Відповідь на ці та інші питання ви зможете отримати на тренінгу «Навчіть дитину захищатися» від сертифікованих тренерів програм «Просвітницька робота з населенням з питань репродуктивного здоров’я і планування сім’ї», «Попередження сексуального насильства та сексуальної експлуатації дітей у країнах Центральної та Східної Європи - комплексний підхід», «Творимо разом світ, безпечний для дитини», «Дорослішай на здоров’я».

Місце проведення занять:

Заняття проходитиме у приміщенні ЧМДГО «Експериментальний творчий центр» за адресою: м. Черкаси, вул. Смілянська, 113/2 (район залізничного вокзалу, перехрестя вулиць Крупської – Смілянська).

Організаційні питання

Реєстрація учасників:

Для участі у тренінговому занятті просимо вас до 21 січня 2016 року (включно) пройти онлайн-реєстрацію.

Анкета для фахівців: https://docs.google.com/forms/d/1K5ivsFN1G1R9oM5o7xZ5rn-zQCaqZSbd-xn7lP1Fo_M/edit

Анкета для батьків: https://docs.google.com/forms/d/10un95Z94fVXK9755g8_cGDKkILl4XZI-gXM4DtDkn1M/edit

Діти: якщо у Вас немає можливості залишити дітей вдома, Ви можете взяти їх з собою – для них буде організовано заняття у "Креативній майстерні". Оргвнесок для організації творчого заняття (мистецькі матеріали) – 20,00 грн. (для дітей віком від 5 років)

 

Оргвнесок учасників:70,00 грн/з особи (для батьків – при умові участі двох осіб з однієї сім'ї - 50,00 грн/з особи); для студентів 50,00 грн/з особи (при наявності студентського квитка). В суму оргвнеску входить: канцтовари, роздаткові методичні матеріали, інші організаційні витрати)

 

Взуття: З собою мати змінне взуття без гострих підборів (з метою збереження покриття підлоги у приміщенні, де буде проходити заняття).

 

Увага! Кількість місць обмежена!

 

Довідки по e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

або за телефонами: 063-31-80-800; 098-747-39-80 (Тетяна)

 

 

Також Ви можете подати загальну заявку на участь у програмі «Простір для саморозвитку», зазначивши теми, які Вас цікавлять.

Анкета учасника Програми: https://docs.google.com/forms/d/1iVYsTXAQ1raHlVuVGCqMESvUYYJsdRccMYOOrTVPxxg/edit

 

Запрошуємо усіх, хто прагне до власного розвитку!