12 грудня 2015 року запрошуємо батьків на тренінгове заняття навчальної програми «Простір для саморозвитку»

AddThis Social Bookmark Button

12 грудня 2015 року запрошуємо батьків на тренінгове заняття навчальної програми «Простір для саморозвитку»  

 

Шановні батьки!

Ваша дитина-дошкільник задає вам «незручні» запитання про стосунки між хлопчиками і дівчатками? Про те, чому у них різні статеві органи? А ви бентежитесь і не знаєте, як про це поговорити з дитиною? Чи ви знайшли у портфелі свого сина-підлітка або дівчинки-юнки презерватив і у вашій уяві вже роїться безліч тривожних думок? Або ви вже на майбутнє замислюєтеся про те, як же говорити з дитиною, коли вона підросте, про сексуальні стосунки між протилежними статями і про те, як вберегти дитину від негативних впливів соціуму на її репродуктивне здоров’я?

 

Приходьте до «Експериментального творчого центру» - і досвідчені тренери допоможуть вам знайти відповіді на запитання, що вас бентежать, але є такими важливими для налагодження порозуміння і довіри між дітьми і батьками.

 

В рамках навчальної програми «Простір для саморозвитку» низку занять для батьків розробили та проводять сертифіковані тренери програм «Просвітницька робота з населенням з питань репродуктивного здоров’я і планування сім’ї», «Творимо разом світ, безпечний для дитини» та «Дорослішай на здоров’я».

 

Запрошуємо вас на перше тренінгове заняття для батьків на тему «Культура статевих відносин: вчимося говорити про це з дітьми».

 

Дата проведення: 12 грудня 2015 року (субота)

Час проведення: 11:00 – 14:00

Питання, що розглядатимуться на першому занятті:

-      Що таке здоров’я? Складові здоров’я.

-      Репродуктивне здоров’я: як формувати і зберігати.

-      Сексуальність і стать: міфи і факти. Як говорити про це з дітьми.

-      Коло прийняття рішень:коли і як варто говорити з дітьми про секс?

 

Місце проведення занять:

Заняття проходитиме у приміщенні ЧМДГО «Експериментальний творчий центр» за адресою: м. Черкаси, вул. Смілянська, 113/2 (район залізничного вокзалу, перехрестя вулиць Крупської – Смілянська. Від зупинки "Вокзали" пройти вперед за рухом транспорту в Південно-Західний р-н до світлофора на перетині вулиць Смілянська-Хоменко, перейти на протилежну сторону (орієнтир - Молитовний дім, колишній к-р "Романтик") і пройти вперед по вулиці Крупської до 9-ти поверхового житлового будинку (ще один орієнтир, вибачте :), - сміттєві баки). Повернути направо у двір і з лівої сторони від Вас опиниться напівпідвальне приміщення, вхід - залізні двері, на яких зображено логотип Центру. Біля входу на території - саморобні клумби, розмальовані різнокольоровими фарбами).

 

Організаційні питання

Реєстрація учасників:

Для участі у першому занятті для батьків просимо вас до 11 грудня 2015 року (включно) пройти онлайн-реєстрацію на сайті Центру.

Діти: якщо у Вас немає можливості залишити дітей вдома, Ви можете взяти їх з собою – для них буде організовано заняття у "Креативній майстерні". Оргвнесок для організації творчого заняття (мистецькі матеріали) – 20,00 грн. (для дітей віком від 5 років)

Оргвнесок учасників:70,00 грн/з особи; при умові участі двох осіб з однієї сім'ї - 50,00 грн/з особи; для дітей (учнів) 20,00 грн (в суму входить: канцтовари, роздаткові методичні матеріали, інші організаційні витрати)

Взуття: З собою мати змінне взуття без гострих підборів (з метою збереження покриття підлоги у приміщенні, де буде проходити заняття).

 

Увага! Кількість місць обмежена!

 

Довідки по e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

або за телефонами: 063-31-80-800; 098-747-39-80 (Тетяна)