КРЕАТИВне навчання продовжується

AddThis Social Bookmark Button

картки КРЕАТИВІ знову Клуб «Пізнай себе» (ЧМДГО «Експериментальний творчий центр») приймав гостей. 14 березня 2015 року відбувся ще один тренінг «Використання асоціативних карт (АК) у роботі практичного психолога, психотерапевта». Цього разу його учасниками стали не тільки соціальні педагоги та практичні психологи загальноосвітніх шкіл й ПТНЗ Черкаської області (Черкаси, Жашків, Чигирин, Сміла, Монастирище, Драбівський та Чорнобаївський р-ни), а й завідувач психолого-медико-педагогічної консультації м. Умань, провідний фахівець із соціальної роботи Смілянського міського ЦССССДМ, викладачі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького та Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, приватний психолог Психологічного центру "Добрий день" (м. Черкаси) – всього 17 осіб.

Нові знання, нові враження учасників та тренера, нові цікаві вправи та техніки, креативний підхід до проведення тренінгу, безцінний практичний досвід використання карт «Креатив» в роботі з клієнтами і не тільки. А ще – елементи драма-терапії: подарунок від тренера Юрія Луценка (м. Київ).

Як і на попередньому тренінгу, особливі акценти розставлялися на роботі з людьми, і в першу чергу – з дітьми, які мають прояви ПТСР, з учасниками АТО та внутрішньо переміщеними особами. Додатково усі учасники (як і учасники попередньої групи) отримають електронний збірних методичних матеріалів для використання в роботі.

«І як може не сподобатись тренінг, який починається і завершується дружніми обіймами з тренером???» - такі щирі враження від тренінгу залишила на своїй сторінці у facebook одна з учасниць. «Я їду додому втомлений, проте заряджений позитивними емоціями» - а це відгук тренера. «Шкода, що час так швидко промайнув. Дуже сподіваємося, що буде ще не одна зустріч і ще не менш цікаві тренінги» - такими були побажання учасників під час підсумкової рефлексії.

То ж до нових зустрічей!

Фото з тренінгу додано в альбом: http://vk.com/album-51174283_211977553

 

 

Якщо Ви прагнете до професійного та особистісного зростання – запрошуємо на тренінги, які проводяться у Тренінговому клубі «Пізнай себе». Як стати їх учасником (в т.ч. тренінгу «Використання асоціативних карт (АК) у роботі практичного психолога, психотерапевта») дізнавайтеся з анонсів або пишіть в особисті повідомлення на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.