КРЕАТИВне навчання: для розвитку і життя

AddThis Social Bookmark Button

тренінг креатив

КРЕАТИВне навчання:

для розвитку і життя

 

21 лютого 2015 року у м. Черкаси у Тренінговому клубі "Пізнай себе" ЧМДГО «Експериментальний творчий центр» відбувся семінар-тренінг «Використання асоціативних карт в роботі практичного психолога, психотерапевта». Учасниками заходу стали методисти з психологічної служби, практичні психологи, соціальні педагоги навчальних закладів районів та міст Черкаської області. Від самого початку завдяки професійності тренерів Юрія Луценка та Наталії Книшоїд (м. Київ) та високому рівню вмотивованості учасників до навчання та саморозвитку тренінг проходив в атмосфері творчості, згуртованості, професійної єдності, креативного підходу до вирішення завдань, що ставилися перед учасниками тренінгу. Вразив інноваційний підхід тренерів до проведення класичних вправ: «Візитна карта» (знайомство за допомогою карт «Креатив-1»); «Навчити вченого» (визначення очікувань у роботі із зображеннями), та навіть рухавок.

Теоретичний матеріал (історія створення асоціативних та метафоричних карт; правила, принципи роботи з картами, особливості застосування даного психологічного інструментарію тощо) вдало поєднувався із практичними вправами, що сприяло відпрацюванню в учасників навичок застосування карт у практичній роботі.

Особливу увагу на семінарі-тренінгу було приділено перевагам та особливостям застосування асоціативних карт у роботі з травмою і ПТСР, зокрема з дітьми, внутрішньо переміщеними особами, воїнами, які брали/беруть участь в АТО, членами їх сімей. Ця тема знайшла особливий відгук в учасників, адже сьогодні ця тема є актуальною не тільки в професійному, а в особистому плані. Присутні з цікавістю познайомилися з передовим досвід ізраїльських фахівців щодо подолання наслідків психологічного травмування, представлений тренерами.

Цінними подарунками для учасників стали представлення тренером Наталією Книшоїд інформації щодо особливостей виникнення ПТСР у дітей відповідно до вікових етапів розвитку та практичний довід роботи практичного психолога з травмованими дітьми, а також практичне представлення тренером Юрієм Луценком терапевтичної роботи з клієнтом за допомогою асоціативних карток «Креатив».

Спеціалісти, присутні на семінарі-тренінгу на завершення щиро дякували тренерам за отримані знання і практичні вміння щодо застосування асоціативних карт у професійній діяльності та висловили побажання щодо подальшої співпраці.

 

До уваги бажаючих отримати знання та практичний досвід роботи з асоціативними картками «Креатив»: триває набір у групу для участі в семінарі-тренінгу, якій відбудеться в м. Черкаси 14 березня 2015 року, тренери Юрій Луценко та Наталія Книшоїд (м. Київ). Відправити запит на участь та отримати детальнішу інформацію щодо семінару-тренінгу у м. Черкаси можна за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Фото з тренінгу можна переглянути за посиланням:  

http://vk.com/album-51174283_211977553