НОВОРІЧНІ МЕТЕЛИКИ: ЗВИЧАЙНЕ ДИВО

AddThis Social Bookmark Button

У передостанню суботу 2016-го року, 24 грудня, у передсвятковій атмосфері затишного приміщення Експериментального творчого центру знову народилися….. метелики J. І за це вкотре дякуємо Євгену Сурело (Дніпропетровська область), сертифікованому фахівцю по роботі з метафоричними асоціативними картками та психологічними іграми, який в рамках програми «Простір для саморозвитку» провів у м. Черкаси ще один тренінг «Від гусениці до метелика» (автор Ніка Вернікова).

Передноворічні новонароджені метелики - учасники тренінгу - відрізнялися особливою допитливістю та балакучістю J. І знову ж таки вони довели, що якщо людина чогось ХОЧЕ, то вона МОЖЕ це зробити. І на шляху до здійснення наших мрій чи запланованих важливих справ є лише одна перешкода – небажання або страх рухатися до своєї мети. Вдало застосовані тренером такі техніки як арт-терапія, казкотерапія, кінотерапія, медитація, а також Метафоричні Асоціативні Картки допомогли учасникам пройти шлях народження метелика, проаналізувати власні можливості та впевнитись у них, познайомитись із життєвими історіями відомих публічних осіб, які своїм життям і власними життєвими досягненнями довели, що «вада» або ж інвалідність – поняття відносне. І якщо ти інший – то це дає тобі багато переваг J.

А ще на учасників очікував передноворічний сюрприз – майстер-клас від керівника Експериментального творчого центру Тетяна Войцях по виготовленню метеликів з підручних матеріалів. Відбулося своєрідне закріплення шляху трансформації від гусениці до метелика, адже кожен з учасників власними руками створив свого передноворічного диво-метелика… індивідуального…. єдиного…. і неповторного… як і кожен із учасників тренінгу…..

Вразили слова однієї із учасниць: «Мені здається, що несправедливо образили гусінь – адже без неї не було би й метелика. Ось і виходить, що гусениця – це ресурс, початкова сходинка до краси майбутнього метелика»…..

Дякуємо усім учасникам за активну та плідну роботу! А також за відгуки і побажання, за особливі враження і тепле емоційне завершення тренінгу!

Трохи фотоемоцій тут  https://www.facebook.com/pg/ecc25.07.2003/photos/?tab=album&album_id=579145248956981

Дякуємо тренеру Євгену Сурело за те, що він подарував усім нам – і учасникам, і організаторам програми «Простір для саморозвитку» райдужні, але міцні крила метеликів, здатні піднести над Картою Життя та підтримати у здійсненні мрій!

 

До нових зустрічей у Новому 2017 році

в програмі «Простір для саморозвитку»!